renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Mirotex - Wicker

Monachijska firma MBMMünchener Boulevard Möbel, która jest czołowym europejskim producentem mebli plenerowych, produkcję mebli wyplatanych oparła na specjalnym włóknie syntetycznym Mirotex, odpornym na działanie czynników atmosferycznych, promieni UV, słoną wodę i chlor, niewrażliwym nawet na ekstremalne wahania temperatury.

Plecionka Mirotex
Plecionka Mirotex Wicker

Włókno Mirotex występuję w prezentowanych wyżej odmianach i stosowane jest do produkcji mebli pasujących swym rodzajem do odmiany plecionki.

Plecionki.pl prezentują kilka wybranych projektów mebli plenerowych firmy MBM, w których zastosowano plecionkę Mirotex

Leżanka Conca z Mirotexu
Meble plenerowe Bellini

Meble plenerowe firmy MBM są wytwarzane ręcznie z jednego ciągłego włókna, co może trwać nawet do 5 dni. Plecionka Mirotex zawdzięcza swój naturalny wygląd jasnym liniom nanoszonym na każdą nić. Przy swojej urodzie meble plecione z włókna Mirotex są prawie niezniszczalne, dzięki jego wyjątkowym właściwościom. Plenerowe meble plecione MBM stwarzają w każdym otoczeniu przytulną, stylową atmosferę. Sam widok ich organicznych kształtów zaprasza do zajęcia w nich miejsca.

Meble plenerowe Madrigal
Meble plenerowe Ornella

Jeżeli wzbudziliśmy zainteresowanie plenerowymi meblami MBM, to zapraszamy do galerii Willow House, gdzie można dotknąć włókno Mirotex i usiąść wygodnie w tych niezwykłych meblach, a najbardziej wymagającym polecamy zaprojektowane dla relaksu meble z serii MirotexWicker Artworks. Niecierpliwych zapraszamy do sklepu internetowego.

Zdjęcia: MBM Münchener Boulevard Möbel