renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Kosze na pranie

Ze sklepu internetowego Wiklinowy Dom otrzymaliśmy bardzo interesujące kosze na pranie. Wiklinowy Dom oferuje kosze wyplecione ze specjalnego włókna Saleen®. Jest to nowoczesny materiał do produkcji wyrobów plecionkarskich, które mają kontakt z wodą. Tego typu włókna popularnie są nazywane – Technorattan, my wolimy używać oryginalnej nazwy surowca, który ma wszelkie atesty i gwarancje producenta. Włókno użyte do produkcji prezentowanych koszy na pranie jest bardzo wytrzymałe i odporne na działanie wilgoci. Warto mieć taki kosz w swojej łazience lub pralni.

Kosz brudniak
Kosze na pranie

Kosze na pranie plecione z włókna Saleen® mają jeszcze jedną podstawową zaletę, są gładkie i nie zaciągają ubrań. W sklepie internetowym Wiklinowy Dom możemy kupić kosze w różnych kształtach, wielkościach i kolorach. Nam szczególnie spodobały się kosze w kolorach „ziemi”- brązy i beże oraz w jasnych kolorach, które będą pasować do większości łazienek i pralni.

Kosz na pranie
Kosz na bieliznę

Zainteresowanych zapraszamy do sklepu Wiklinowy Dom do działu „Wyroby wyplatane z Saleenu®”, na bezpieczne zakupy przez Internet. Wszystkie prezentowane kosze na pranie uzyskały rekomendację serwisu Plecionki.

Zdjęcia: Miód Malina Studio dla Wiklinowy Dom