renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Meble BISTRO - Ogrodowe meble dla gastronomii

Nowy rok, nowe materiały – Monachijska firma MBM czołowy, europejski dostawca mebli plenerowych dla gastronomii zaprezentował nowy materiał imitujący drewno – RESYSTA. Blaty stolików, stoły i elementy mebli z materiału Resysta doskonale pasują do oferowanych przez tę firmę mebli wyplatanych z włókna Mirotex. Prezentujemy realizacje z wykorzystaniem kolekcji mebli ogrodowych BISTRO firmy MBM.

Meble do gastronomii BISTRO MBM
Meble do gastronomii BISTRO MBM

Już dziś możemy zobaczyć te meble ogrodowe nie czekając na lato. Do stolików BISTRO doskonale pasują fotele ogrodowe Bellini Rondo w kolorze Mocca i bardzo modnym Tobacco. Oczywiście można wybrać zupełnie inne fotele, ale my zdecydowanie wybraliśmy te modele z uwagi na ich wytrzymałość na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych, co jest niezwykle ważne w gastronomii – wyposażając letnie ogródki ich właściciele nie będą musieli się martwić, gdy spadnie deszcz.

Meble do gastronomii BISTRO MBM
Meble do gastronomii BISTRO MBM

Wszystkie prezentowane meble można kupić w firmie GABA 2, która specjalizuje się w sprzedaży mebli wyplatanych dla odbiorców instytucjonalnych i indywidualnych inwestorów. Może warto te meble zamówić już dzisiaj? Więcej informacji o ekskluzywnych meblach ogrodowych na stronie firmy GABA 2.


Zdjęcia: MBM