renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Fotele bujane

Fotele bujaneFotele bujane, fotele na biegunach wykonane z różnych surowców i w różnych technologiach, o różnych kształtach i wzorach zawsze służą nam do wypoczynku i relaksu. Największy wybór foteli bujanych znaleźliśmy w galeriach Willow House, które specjalizują się w sprzedaży mebli wyplatanych z surowców naturalnych i nowoczesnych, syntetycznych surowców plecionkarskich. Plecionki.pl wybrały kilka modeli mebli, które nam najbardziej się podobały.

Czytaj całość...
Kosze na prezenty
Kosze na prezentyKosze na prezenty. Wybierasz się na ślub, imieniny, urodziny a może na parapetówkę? Nie wiesz jaki wybrać prezent. Nie masz pomysłu na upominek. Zapraszamy do sklepu Wiklinowy Dom, w tym internetowym sklepie kupicie wiele modnych, ekologicznych przedmiotów, które są doskonałymi prezentami. Wszystko zależy od Waszych pomysłów. Wystarczy kupić wyplataną z rattanu tacę i wypełnić ją owocami albo wyplatany z bambusa lub z wikliny kosz na butelkę wina. Kosze wyplatane, w które zapakujemy słodycze albo inne drobiazgi same w sobie są prezentami.

Czytaj całość...
Sklep z wikliną
Wiklinowy DomGdzie najlepiej kupić wyroby wyplatane z wikliny i innych surowców plecionkarskich? Plecionki.pl polecają różnego rodzaju kiermasze, festyny, które w okresie letnim odbywają się w wielu regionach kraju. Na pewno znajdziecie tam wspaniałe kosze, koszyczki, tace wiklinowe i inne dzieła sztuki rękodzielniczej. Tym, którzy nie będą mogli wyjechać z domu lub dla tych, którzy lubią przemyślane zakupy polecamy Wiklinowy Dom – sklep internetowy, w którym znajdziecie najpiękniejsze wyroby plecionkarskie z kraju i ze świata.
Czytaj całość...
Meble kontraktowe
Meble kontraktowePlecionki.pl polecają meble kontraktowe firmy Sika-Hornsnaes, które są niezwykle funkcjonalne, eleganckie, mające optykę produktu naturalnego ze wspaniałymi cechami sztucznego włókna. Rozwiązania z wykorzystaniem tych mebli polecamy właścicielom kawiarni, restauracji i hoteli, którzy chcą swym gościom zaoferować wytworną elegancję i jednocześnie nie martwić się zmiennymi w naszym klimacie warunkami atmosferycznymi.
Czytaj całość...
Gdzie kupić meble na taras?
Fotele na tarasGdzie kupić meble na taras? Meble na taras powinny zapewnić nam komfort wypoczynku i jednocześnie służyć nam przez wiele sezonów, dlatego Plecionki.pl polecają zakup w sklepach specjalistycznych, które oferują tylko markowe meble. Meble na taras powinny być odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, abyśmy nie musieli ich zabezpieczać przed zmienną w naszym klimacie pogodą i jednocześnie powinny być ozdobą naszych tarasów i werand.
Czytaj całość...
Walizki wiklinowe
Walizki wiklinoweWalizki wiklinowe na piknik, walizki wiklinowe do zapakowania prezentu, walizki wiklinowe na butelki z winem, walizki wiklinowe na drobiazgi – bardzo wiele zastosowań można znaleźć dla tych dzieł sztuki rękodzielniczej.  Największy wybór walizek ręcznie wyplecionych z wikliny znaleźliśmy w firmie GABA 2, która specjalizuje się w sprzedaży wyrobów plecionkarskich.
Czytaj całość...
Kosze, pudła, pojemniki
Kosz z hizcyntuKosze, pudła, pojemniki wyplatane z surowców naturalnych doskonale sprawdzają się w porządkowaniu domowego chaosu, szczególnie kiedy w naszym mieszkaniu nie ma zbyt dużo miejsca. Kosze z wikliny, pudła wyplatane z hiacyntu wodnego, pojemniki z wikliny, kosze regałowe pomogą uporządkować drobiazgi i jednocześnie są bardzo dekoracyjne. Mogą być również świetnym prezentem, szczególnie dla młodych osób meblujących swoje nowe mieszkanie czy doskonałym pomysłem na parapetówkę.
Czytaj całość...
Kosze dla zwierząt
Kosz dla psaSklepy zoologiczne oferują bardzo dużo różnych koszy dla zwierząt. Plecionki.pl zajmą się jedynie koszami wyplatanymi. Najpopularniejsze to kosze wyplatane z wikliny: leżaki i kosze transportowe. My znaleźliśmy także kosze wyplatane z nowoczesnego włókna Saleen®, które są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.  Leżaki dla zwierząt są szczególnie przydatne w ograniczeniu ich miejsc wypoczynku.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 57 - 64 z 103