renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Pojemniki i kosze na pranie
Kosz na pranie z włókna syntetycznegoPlecionki.pl postanowiły znaleźć atrakcyjne pojemniki i kosze na pranie. W internetowym sklepie Wiklinowy Dom znaleźliśmy ponad 40 różnych modeli koszy wykonanych z materiałów trwałych i wytrzymałych. Prezentowane tam pojemniki i kosze na pranie są wykonane z różnych surowców: wikliny, bambusa, hiacyntu wodnego i syntetycznego włókna Saleen®. Do wyboru, do koloru!
Czytaj całość...
Łubianki ręcznie plecione
Kosz łubiankaŁubianki inaczej kobiałki to kosze na owoce wykonane z dartki drzewnej. Łub – kora drzew była od wieków używana do wyplatania koszy. Używamy słowa łub, gdyż w słowniku języka polskiego nie występuje słowo łuba, chociaż wszyscy łubiankarze go używają. Plecionki.pl będą używać słowa łuba w określeniu cienkich pasków drewna używanych do produkcji łubianek.
Czytaj całość...
Najlepsze fotele na balkon
Trinity ChairPlecionki.pl znalazły najlepsze fotele na balkon - TRINITY. Doskonałej jakości fotele zaprojektowane przez znanych duńskich designerów  ze studia MDD: FOERSOM & HIORT – LORENZEN, wyplecione z włókna odpornego na działanie czynników atmosferycznych, zachwycają swoimi proporcjami, lekkością i przemyślaną funkcjonalnością. Znajdują zastosowanie jako meble na balkony, tarasy i go ogrodu.
Czytaj całość...
Nowa kolekcja mebli OPERA
Accente Lloyd LoomNiemiecka firma Accente zaskoczyła wszystkich nowym spojrzeniem na design. Nowa kolekcja mebli Lloyd Loom OPERA pełna przepychu i elegancji idealnie pasuje do luksusowych apartamentów i rezydencji. Inne spojrzenie na plecionki Lloyd Loom zaowocowało właśnie tą niezwykłą kolekcją, w której wykorzystano najlepsze jakościowo surowce. Wyszukane tkaniny z oryginalnymi dekorami przykuwają uwagę i dominują.
Czytaj całość...
Meble rattanowe MONET
Meble rattanoweOdkryjmy na nowo urok mebli z rattanu. Plecionki.pl z wielką przyjemnością prezentują wyjątkową, romantyczną kolekcję mebli rattanowych MONET. W tych niezwykłych meblach, gdzie połączono klasyczną technologię z nowym designem i wykorzystano tradycyjną sztukę tworzenia mebli z rattanu, osiągnięto doskonałą formę. Te meble duńskiej firmy Sika możemy podziwiać w galeriach Willow House.
Czytaj całość...
Kosze na owoce
Kosz wiklinowyKosze na owoce. Plecionki.pl zrobiły przegląd różnych koszy, które idealnie nadają się jako kosze na owoce do zastosowania w tradycyjnej lub nowoczesnej kuchni. Wybraliśmy kosze plecione z różnych surowców: wikliny, hiacyntu wodnego, rattanu, a nawet syntetycznego włókna Saleen. Każdy z prezentowanych koszy można wykorzystać w domu lub ogrodzie, a owoce będą w nim wyglądać bardzo ładnie.
Czytaj całość...
Luksusowe meble do sypialni
Sypialnia AccentePlecionki.pl prezentują luksusowe meble do sypialni z plecionek Lloyd Loom, które zdobywają coraz więcej zwolenników w grupie miłośników luksusowych mebli. W galeriach Willow House można zobaczyć nowe modele łóżek, stolików nocnych i pojemników na pościel. Są to meble do sypialni firm Accente i Kurt Royce, które specjalizują się w produkcji mebli z plecionek Lloyd Loom.
Czytaj całość...
Lampiony ogrodowe z rattanu
LampionyPlecionki.pl prezentują modne lampiony ogrodowe, które uprzyjemnią letni wypoczynek w ogrodzie, w gronie domowników lub przyjaciół. Oczywiście wybraliśmy lampiony plecione. Zachwyciły nas przepiękne lampiony ogrodowe z rattanu firmy Villa Collection, które mogą być doskonałym prezentem. Wszystkie te wspaniałe przedmioty znaleźliśmy w galeriach Willow House, które specjalizują się w sprzedaży wyjątkowych mebli i przedmiotów wyplatanych - wyjątkowych prezentów.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 65 - 72 z 103