renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Tace wiklinowe
Tace wiklinoweTace wiklinowe. Tace wiklinowe kiedyś były powszechnie używane w naszych domach, obecnie zapomniane i niedoceniane. Może dlatego, że trudno kupić ładne i dobrej jakości tace w marketach, a nawet w sklepach z wikliną. Robiąc przegląd warszawskich sklepów niestety nie znaleźliśmy dobrych, starannie wykonanych tac z wikliny. Ratunkiem była wizyta w Willow House Promenada, gdzie znaleźliśmy ciekawe wzory, pięknych tac wykładanych tkaniną i grubą folią.
Czytaj całość...
Meble ogrodowe Econe garden collection
Meble ogrodowe Econe garden collectionZ przyjemnością prezentujemy meble ogrodowe Econe z kolekcji garden collection. Meble wykonane z technorattanu (VIRO®), drewna egzotycznego, stali i aluminium. Meble do wykorzystania jako meble plenerowe, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Kolekcja garden collection to różne kształty, formy i kolory, idealne meble do naszych ogrodów.
Czytaj całość...
Meble na balkon
Meble na balkonPodobnie jak w latach ubiegłych dokonujemy przeglądu najlepszych mebli wyplatanych na balkony. Korzystamy z uprzejmości galerii Willow House i prezentujemy najchętniej kupowane meble ogrodowe, które stawiamy na balkonach i tarasach. W tym roku najczęściej wybierany jest model Newport firmy Cane-line. Oczywiście wszystkie prezentowane przez nas meble są ręcznie wyplatane z nowoczesnych materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Czytaj całość...
Ekskluzywne meble ogrodowe
Ekskluzywne meble ogrodoweW galeriach Willow House znaleźliśmy niezwykłe meble wyplecione z nowoczesnego włókna VIRO®, są to ekskluzywne meble ogrodowe Canberra firmy STERN. Meble wykonane z najlepszej jakości materiałów. Meble do wykorzystania w domu i ogrodzie. Misterna plecionka w optyce Lloyd Loom sprawia, że fotele wyglądają delikatnie pomimo, że są wyjątkowo trwałe.
Czytaj całość...
Kosze na prezenty
Kosze na prezentyZ firmy GABA 2 otrzymaliśmy zdjęcia koszy na prezenty najchętniej kupowanych w firmie i w sklepie internetowym Wiklinowy Dom. W tym roku największe zainteresowanie wzbudziły kosze barwione na kolor mahoniowy, zarówno otwarte, jak i zamykane walizki wiklinowe. Oczywiście jak zwykle chętnie kupowane są równie kosze otwarte z wikliny gotowanej.
Czytaj całość...
Najlepsze w Polsce kosze wiklinowe
Najlepsze w Polsce kosze wiklinoweZ wielka przyjemnością informujemy, że kosze wiklinowe z firmy GABA 2 zostały nominowane do grona laureatów XIV edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości i Produktów „NAJLEPSZE W POLSCE – THE BEST IN POLAND”. O wynikach tego konkursu, który jest kontynuacją „Dobre bo polskie”, poinformujemy. Miłośnikom sztuki wyplatania prezentujemy zdjęcia koszy w stylizacji Folk Design zrealizowanych w firmie GABA 2.
Czytaj całość...
Kosze na piknik
Kosze na piknikPlecionki.pl prezentują najpiękniejsze polskie kosze piknikowe. Kosze z kolekcji firmy GABA 2 idealnie nadają się na piknik i jako kosze na prezenty. Można spakować do nich prowiant na piknik lub smakołyki, które chcemy dać w prezencie. Kosze wiklinowe z deklami w naszej tradycji nazywamy koszami piknikowymi, Anglicy tak nazywają walizki wiklinowe, które są dodatkowo wyposażone w talerze, sztućce i inne elementy.
Czytaj całość...
Kosze upominkowe - pomysł na prezent
Kosze upominkowe - pomysł na prezentNa stronie GABA 2 w dziale PORADY znaleźliśmy artykuł Kosze upominkowe – pomysł na prezent, ponieważ spodobały nam się zdjęcia i sam pomysł, prezentujemy ten materiał z drobnymi zmianami, mając nadzieję, że wielu z czytelników wykorzysta to idąc z wizytą do znajomych z wizytą.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 9 - 16 z 103