renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Wyroby z wikliny nie tylko dla profesjonalistów
Wyroby z wiklinyWyroby z wikliny nie tylko dla profesjonalistów. Wyplatanie z wikliny to naprawdę wielka sztuka, która od plecionkarzy wymaga wiedzy, dużych umiejętności i praktyki. To właśnie dla takich specjalistów będziemy przygotowywać materiały zdjęciowe z różnych części świata. Niedawno prezentowaliśmy wyjątkowe, chińskie kosze wyplatane z papieru. Dzisiaj prezentujemy kilka bardzo ciekawych koszy z wikliny wyplecionych przez niemieckich plecionkarzy, które mogliśmy podziwiać na dorocznym festiwalu plecionkarstwa w Lichtenfels.
Czytaj całość...
Tacki Wiklinowe
Tacki WiklinoweTacki wiklinowe. Wyplatane z wikliny małe koszyczki i tacki wiklinowe są na co dzień wykorzystywane w naszych domach do podawania pieczywa, owoców i innych drobiazgów. Tacki z wikliny są w każdym domu. Często nawet ich nie zauważamy, a warto czasami zastanowić się nad ich pięknym, starannym i precyzyjnym, ręcznym wykonaniem.
Czytaj całość...
Kosze z papieru
Kose z papieruW galeriach Willow House odkryliśmy niezwykłe kosze wyplecione  z - PAPIERU!!! Kolekcję Shanghai News duńskiej firmy Villa Collection. Cieszymy się, że tego typu kosze znalazły się na naszym rynku. Do tej pory oglądaliśmy je na targach i wystawach, na których prezentowały się firmy plecionkarskie z Ameryki Południowej, gdzie sztuka wykorzystywania „papierowej wikliny” jest najpopularniejsza. W naszym kraju „wiklina z papieru” jest mało popularna, a nieliczne grono pasjonatów tworzy naprawdę ciekawe wyroby.
Czytaj całość...
Kosze na prezenty
Kosz na owoceKosze na prezenty. Wiklinowe kosze są idealne jako opakowania na świąteczne prezenty. Co prawda Plecionki.pl uważają, że to właśnie te kosze są najlepszym, idealnym prezentem, ale wielu to nie wystarczy. Namawiamy do korzystania z tych cudownych wyrobów z wikliny i wypełniania ich słodyczami, wyborną herbatą i butelką dobrego wina. My szczególnie lubimy prezenty w walizkach wiklinowych, których wielkość można dobrać w zależności od wielkości prezentu.
Czytaj całość...
Wiklinowe cuda
Wiklinowe cuda - wiklinowe cuda, festiwal wiklinyWiklinowe Cuda, tak nazwalibyśmy coroczną imprezę w Lichtenfels – największym niemieckim ośrodku plecionkarstwa. W ocenie portalu Plecionki.pl jest to największa i najpoważniejsza impreza targowa poświęcona plecionkarstwu w Europie. Zwiedzający mają szansę zobaczyć najlepsze realizacje mistrzów plecionkarstwa z Niemiec, Litwy, Francji i Polski – WIKLINOWE CUDA. Oczywiście nie brakuje również wyrobów plecionkarskich z Azji i innych kontynentów, gdyż okręg Lichtenfels skupia największych importerów surowców i wyrobów plecionkarskich w Niemczech.
Czytaj całość...
Kosze na drewno
kosze na drewno, kosze kominkowe, kosze na drewno do kominkaKosze na drewno. W okresie jesiennym chętnie kupujemy kosze na drewno kominkowe. Plecionki.pl polecają kosze wyplatane z wikliny lub hiacyntu wodnego właśnie do transportu i przechowywania drewna kominkowego. Szczególnie polecamy kosze z naszej rodzimej wikliny, gdyż są wyjątkowo mocne i będą nam służyć wiele lat. Taki kosz może być świetnym prezentem z okazji imienin lub parapetówki.
Czytaj całość...
Plecionki rattanowe dla stolarzy
plecionki rattanowe, siatki rattanowe, rattanPlecionki rattanowe dla stolarzy i majsterkowiczów. Najchętniej wykorzystywane przez stolarzy i majsterkowiczów plecionki rattanowe to siatki z rattanu używane do produkcji osłon na kaloryfery, dekoracyjnych kratek wentylacyjnych, parawanów, naprawy wyplatanych siedzisk i oparć w krzesłach oraz fotelach. Plecionki rattanowe w postaci siatek występują w różnych rodzajach. Podstawowy podział to plecionki rattanowe z licem lub bez lica.
Czytaj całość...
Najmodniejsze meble z rattanu
meble, meble z rattanu, najmodniejsze meble z rattanuOdkryjmy na nowo urok mebli z rattanu. Z wielką przyjemnością prezentujemy  wyjątkową, romantyczną kolekcję mebli rattanowych MONET. W tych niezwykłych meblach, gdzie połączono klasyczną technologię z nowym designem i wykorzystano tradycyjną sztukę tworzenia mebli z rattanu, osiągnięto doskonałą formę. Meble duńskiej firmy Sika możemy podziwiać w galeriach Willow House.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 41 - 48 z 103