renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Meble plecione z polipropylenów
Kingston sofa in poolKupującym meble plenerowe polecamy nowoczesne rozwiązania – meble plecione z polipropylenów. Drewniane meble ogrodowe i  plecione z naturalnych surowców: wikliny, rattanu narażone są na biokorozję oraz niszczący wpływ warunków atmosferycznych (woda, wilgoć, promieniowanie UV). Plecionki.pl wybierają meble plenerowe plecione z surowców odpornych na działanie tych czynników.
Czytaj całość...
Wyroby wyplatane z Saleenu
Tacki plecione z SaleenuPlecionki.pl znalazły bardzo praktyczne wyroby wyplatane z włókna Saleen: kosze gospodarcze, tacki na pieczywo, torby plażowe, kosze na zakupy i podkładki pod talerze. Są to doskonałe wyroby dla tych, którzy cenią czystość i higienę w domu, kuchni, kawiarni, restauracji, barze, hotelu. Wszystkie wyroby z włókna Saleen można myć pod bieżącą wodą, a nawet prać w zmywarkach.
Czytaj całość...
Muzeum Plecionkarstwa w Michelau
Deutches KorbmuseumPlecionki.pl informują o najlepszych surowcach i wyrobach plecionkarskich. Chcemy również pokazywać miejsca, gdzie można kupić i zobaczyć niezwykłe przedmioty wyplatane. Szczególnie polecamy Niemieckie Muzeum Plecionkarstwa (Deutsches Korbmuseum) w bawarskim miasteczku Michelau, w który jest również kilka dużych firm importujących surowce plecionkarskie i gotowe wyroby plecione z wikliny, rattanu i innych materiałów.
Czytaj całość...
Wybieramy meble do SPA i hoteli
Meble do SPA Hampsted NaturalPlecionki.pl skorzystały z porad specjalistów z firmy GABA 2 i przedstawiają meble ogrodowe dla luksusowych hoteli i obiektów SPA, meble wyplatane z nowoczesnych włókien syntetycznych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Meble plecione z takich surowców jak Cane-line, Raucord, Viro gwarantują długą eksploatację i komfort wypoczynku gościom tych obiektów.
Czytaj całość...
Meble rattanowe LAMBERT
Meble rattanowe LambertPlecionki.pl zachwyciły się wyjątkowymi aranżacjami firmy Lambert. Designerzy tej firmy potrafią stworzyć wyjątkowy klimat, wykorzystując meble ręcznie wyplatane z rattanu. Materiał prezentujemy dzięki uprzejmości firmy GABA 2, która reprezentuje w Polsce firmę Lambert.
Czytaj całość...
Plecionki rattanowe
Misa z plecionki rattanowejPlecionki rattanowe – rattan motany.
Plecionki.pl znalazły nowe wzory mis i kwietników motanych z rattanu, które do swojej kolekcji wprowadziła firma GABA 2. Szczególnie podobają nam się kwietniki z plecionki rattanowej, które same w sobie mogą być ozdobą niejednego wnętrza.
Czytaj całość...
Wyplatanie koszy
Wyplatanie koszyWyplatanie koszy z wikliny. Kosze zawsze służyły do przechowywania różności. Prawie w każdym kraju świata żywa jest tradycja wyplatania koszy z rosnących w danym rejonie roślin. W naszym kraju najpopularniejszym surowcem plecionkarskim jest WIKLINA. Wygoda pakowania zakupów w torby plastikowe lub pudła kartonowe sprawiła, że wiele osób pozbyło się swoich starych wiklinowych koszyków na zakupy. Obecnie wraca moda na wyroby ekologiczne i wiklina odzyskuje swoją dawną popularność.
Czytaj całość...
Luksusowe meble ogrodowe
Luksusowe meble HampstedPlecionki.pl prezentują najpiękniejsze, luksusowe meble ogrodowe z kolekcji znakomitej duńskiej firmy Cane-line, której przedstawicielem w Polsce jest firma GABA 2. Meble wykonane ze znakomitej jakości plecionki high-tech, odpornej na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV gwarantują długą żywotność mebli. Te luksusowe meble zmienią nasz ogród w letni salon.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 73 - 80 z 103